سئو تکنیکال (Technical SEO) چیست؟

سئو تکنیکال (Technical SEO) چیست ؟

سئو تکنیکال (Technical SEO) چیست؟ ( بخش دوم )

در بخش اول مقاله سئو تکنیکال (Technical SEO) چیست؟ برای شما از اهمیت سئو فنی در بهینه سازی سایت صحبت کردیم. و دو فاکتور خیلی مهم از سئو تکنیکال را همراه یکدیگر بررسی کردیم. حال به بررسی بقیه فاکتور های سئو تکنیکال می پردازیم.

سئو تکنیکال (Technical SEO) چیست؟

3. بهینه سازی ساختار ســایت :

بهترین راه برای آن که ربات ها و خزنده های گوگل ، بتوانند به بررسی سایت بپردازند و بهتر به آن دسترسی داشته باشند ، بهینه سازی ساختار سایت است. اگر صفحات مهم را از صفحات اصلی دور کنید ساختار سایت خود را به خطر انداخته اید پس بهتر است با کمترین تعداد کلیک سایت های مهم خود را در دسترس کاربران و خزنده ها قرار بدهید.

4.کلمات کلیدی اصلی در آدرس :

قرار دادن کلمه کلیدی سایت در آدرس آن بسیار مهم است. اما استفاده بیش از یک بار از کلمه کلیدی نیز توصیه نمی شود. آدرس سایت به نوبه ای بیانگر مطالب داخل آن است پس بیش از حد آن را طولانی نکنید. نیازی به استفاده از کاراکتر های اضافی در آدرس صفحه نیست پس بی دلیل کادر آن را شلوغ نکنید. این نکته را نیز در نظر بگیرید که گوگل تنها تا پنج کلمه اول را ، جزء آدرس سایت به حساب می آورند.

5. مسیر راهنمای کاربر :

مسیر راهنمای کاربر یا Breadcrumbs وظیفه دارد تا به کاربر نشان دهد که چقدر تا صفحه اصلی فاصله است. این منو که بصورت یک لیست در قسمت بالایی و یا پایینی صفحه قرار می گیرد ، تاثیر بسیار زیادی در دسترسی اسان تر کاربران به صفحات اصلی و جلب رضایت آنان ، و بالطبع تاثیر مثبت بر خزنده های گوگل و نتیجه بررسی آنان دارد.

راهکار های دیگری نیز برای بهبود سئو تکنیکال وجود دارد. اما به نسبت فاکتور های ذکر شده در این مقاله و بخش اول آن ، توضیح سخت تری دارند. در کل سئو فنی یا سئو تکنیکال ، به دلیل آن که به زیر ساخت های سایت مرتبط است ، پروسه آسانی ندارد. چرا که برای به کار گیری روش ها و فاکتور های آن نیازمند دانش فراوان در این زمینه هستید. و به دلیل حساسیت آن ، کوچکترین خطا و اشتباهی می تواند تمام سایت و زحمات شما را به خطر بی اندازد. پس اگر به اندازه کافی در این بخش حرفه ای نیستید ، بهتر است سئو تکنیکال سایت خود را به افراد متخصص بسپارید.

پردازش هوشمند علاءالدین با دریافت مجوز های لازم از سوی : اتحادیه ی کشوری کسب و کارهای اینترنتی ، نماد اعتماد الکترونیکی یا به اختصار (e  نماد) ، انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی ، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ، نشانه ملی ثبت رسانه های دیجیتال، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و همچنین بانک های ملی ، ملت ، سپهر و… بعنوان یکی از معتبر ترین مجموعه ها در سراسر ایران و همچنین کشور هایی چون ترکیه ، اربیل و انگلستان در حال ارائه خدمات در زمینه سئو سایت می باشد. کافیست با ما تماس بگیرید و سئو فنی سایت خود را به تیم حرفه ای ما بسپارید.

مقالات

Technical SEOسئو تکنیکالسئو تکنیکال (Technical SEO) چیست ؟سئو زیر ساختسئو فنی

مهدیه کوچکیمشاهده نوشته ها

مهديه كوچكي هستم ، فارغ التحصيل رشته حسابداري ، نويسنده رمان و مسلط به زبان تركي استانبولي ، از سال 1398 به سئو علاقه مند شده و در این حوزه فعالیت خود را شروع کرده ام . بسیار خرسند میشوم با نظرات خود ما را در بهبود کیفیت محتوا ها یاری فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *