مترادف کلمات کلیدی

مترادف کلمات کلیدی

برای آن که بخواهیم اهمیت مترادف کلمات کلیدی را بیان کنیم نیاز به یک مقدمه داریم. اگر با مرور گر ها و وب سایت آشنایی داشته باشید و یا مقالات قبلی را خوانده باشید، می دانید که برای صاحبان کسب و کار ها و افرادی که در فضای دیجیتال مشغول به فعالیت هستند، دیده شدن و شناخته شدن از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که رقابت در این فضا بسیار زیاد است و هر کس که بخواهد در این رقابت برنده باشد، باید سایت خود را به بازدید بیشتری برساند. لازمه ای این دیده شدن نیز بهینه سازی و سئو است تا به وسیله آن رتبه سایت در مرور گر بالاتر آمده و در معرض دید کاربران قرار بگیرد.

راهکار های بسیاری را برای سئو و بهینه سازی در چهارچوب ضوابطی که مرورگر ها تعیین می کنند، پیشنهاد دادیم. چرا که موتور های جست و جو پیوسته در پی یافتن سایت هایی هستند که سعی بر دور زدن آن ها دارند و به اصطلاح از سئو کلاه سیاه استفاده می کنند. پس بهتر است که از روش های درست پیش برویم که یکی از اصلی ترین آن ها استفاده درست از کلمات کلیدی است.

 

مترادف کلمات کلیدی

روش های استفاده از کلمات کلیدی و راه های که می توانیم آن ها را بکار بگیریم بسیار زیاد است. آزادی عمل بسیار زیادی در استفاده از کلمات کلیدی وجود دارد اما باید رعایت کنیم که حتی سهوا هم موتور های جست و جو را به بازی نگیریم. کلمات کلیدی از نظر تعداد کلمات می توانند از یک یا چند کلمه تشکیل شوند و هیچ ایرادی ندارد اگر کلمه کلیدی طولانی باشد. جالب است بدانید که نسبت استفاده کاربران از کلمات کلیدی طولانی بسیار بیشتر از کلمات کلیدی کوتاه است.

با خواندن مقالات تکنیک های شناسایی ارزش کلمات کلیدی و بهترین ابزار پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی؛ می توانید اطلاعات بسیاری درباره این تکنیک طلایی سئو و بهینه سازی به دست آورید و با بکار گیری آن ها، تاثیر فراوان عبارات کلیدی را بر بهینه سازی سایت مشاهده کنید.

موتور های جست و جو روز به روز پیشرفته تر و باهوش تر می شوند . از این رو هر روزه الگوریتم های جدیدی برای شناسایی سایت های اسپم ارائه می کنند.  برای مثال گوگل که یک مرورگر به شدت کاربر محور است؛ بر روی کیفیت مطالب تمرکز کرده و استفاده بیش از اندازه از یک کلمه کلیدی را نوعی دور زدن مرورگر در نظر می گیرد. یکی از روش هایی که به ما امکان می دهد به درستی از کلمات کلیدی استفاده کنیم، استفاده از مترادف کلمات کلیدی است.

اگر بتوانیم به درستی مترادف کلمات کلیدی را به کار ببریم هم طبق ضوابط گوگل عمل کرده ایم و هم شانس وب سایت خود را برای دیده شدن بیشتر کرده ایم. ممکن است کاربران منظور خود را با کلمات متفاوت بیان کنند و اگر ما بتوانیم کلمه کلیدی با ارزش و مترادف های آن را بشناسیم و در وب سایت خود به کار ببریم؛ در صورت استفاده کاربر از هر یک از آن ها سایت ما شانس دیده شدن را دارد و همین مسئله ترافیک سایت را تا حد قابل توجهی بالا می برد.

مقالات

عبارات کلیدیکلمات کلیدیکلمات کلیدی طولانیکلمات کلیدی وابستهمترادف کلمات کلیدی

مهدیه کوچکیمشاهده نوشته ها

مهديه كوچكي هستم ، فارغ التحصيل رشته حسابداري ، نويسنده رمان و مسلط به زبان تركي استانبولي ، از سال 1398 به سئو علاقه مند شده و در این حوزه فعالیت خود را شروع کرده ام . بسیار خرسند میشوم با نظرات خود ما را در بهبود کیفیت محتوا ها یاری فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *