انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای سئو

انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای سئو

انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای سئو

سئو و بهینه سازی یکی از مهم ترین اصول برای دیده شدن سایت هاست. و انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای سئو یکی از مهم ترین اصول بهینه سازی. در بسیاری از موارد ممکن است وب سایت ها از زمان ساخت سایت همه نکات را رعایت کنند اما ترافیک و بازدید سایت راضی کننده نباشد. در این شرایط سئو سایت و بهینه سازی راه حل اصلی است. چرا که با روش های مختلف باعث افزایش کیفیت سایت و در نهایت رتبه آن در موتور های جست و جو می شود.

موتور حرکت دهنده سئو و بهینه سازی، که وظیفه اصلی در بالا بردن رتبه سایت را بر عهده دارد نیز، کلمات کلیدی هستند. در واقع مرورگر ها با بررسی کلمات و عبارات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت ها، آن ها را دسته بندی می کنند و بر اساس کیفیت محتوا، به سایت رتبه می دهند. پس می توان گفت که رکن اصلی سئو سایت کلمات کلیدی است. این طور نیست که هر کلمه ای که با وب سایت و موضوع آن مرتبط است، کلمه کلیدی محسوب شود.

انتخاب کلمات کلیدی نکته مهمی است و نباید به آن بی توجه بود. چرا که برخی از این عبارات از ارزش بالاتری نسبت به بقیه بر خوردارند و رقابت بر سر آن ها بیشتر است. پس استفاده درست از آن ها در کنار کیفیت محتوا، در بالا رفتن رتبه سایت تاثیر به سزایی دارد. در واقع منظور اصلی از سئو و بهینه سازی، به کار گیری کلمات کلیدی ارزشمند و پر رقابت است.

انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای سئو

پس باید در انتخاب کلمات کلیدی دقت بالایی به خرج دهید. در ادامه چند روش کمکی برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای سئو به شما معرفی می کنیم:

از اهمیت کلمات کلیدی طولانی غافل نشوید:

درصد جست و جوی کاربران با عبارات کلیدی طولانی بسیار بالا است یعنی یک نسبت 75 به 25 درصد. پس استفاده از کلمات کلیدی طولانی شانس دیده شدن را بسیار بالاتر می برد. کلمات کلیدی کوتاه کمتر از سه کلمه و کلمات کلیدی طولانی از بیش از سه کلمه تشکیل می شوند. البته که باید کیفیت و کمیت کلمات کلیدی را نیز در نظر بگیریم.

اگر شما کاربر وب سایت باشید…؟

در زمانی که می خواهید یک مطلب برای وب سایت خود تهیه کنید، با خود بسنجید که اگر شما کاربر سایت باشید، در زمانی که می خواهید مطلبی را جست و جو کنید از چه کلمات و عباراتی استفاده می کنید؟ حتی می توانید از افراد دیگر نیز در این باره سئوال بپرسید. این بررسی به شما این امکان را می دهد که نزدیک ترین کلمات به جست و جوی کاربران را به عنوان کلمات کلیدی قرار دهید.

پیشنهادات گوگل را رد نکنید:

اگر از مرورگر گوگل استفاده می کنید، سعی کنید یشنهادات آن را جدی بگیرید. هر محتوایی که در گوگل ایندکس می شود، ربات ها و خزنده های گوگل را یک بار به حرکت در می آورد تا تمامی مطالب وب سایت و محتوا را بررسی کنند. بررسی تمامی این محتوا ها به گوگل این امکان را داده تا بهترین پیشنهاد ها را برای شما فراهم آورد پس دست این معلم همه چی دان را رد نکنید!

مقالات

انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای سئوبهترین کلمات کلیدیتکنیک های شناسایی ارزش کلمات کلیدیکلمات کلیدیکلمات کلیدی با ارزشکلمات کلیدی طولانی

مهدیه کوچکیمشاهده نوشته ها

مهديه كوچكي هستم ، فارغ التحصيل رشته حسابداري ، نويسنده رمان و مسلط به زبان تركي استانبولي ، از سال 1398 به سئو علاقه مند شده و در این حوزه فعالیت خود را شروع کرده ام . بسیار خرسند میشوم با نظرات خود ما را در بهبود کیفیت محتوا ها یاری فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *