اکانت و ابزار آنالیز سئو پرمیوم ahrefs

اکانت و ابزار آنالیز سئو پرمیوم ahrefs

Ahrefs یکی از ابزار‌های قدرتمند بررسی سئو وب‌سایت است. ابزار‌های متنوع و مختلف کاربردی Ahrefs باعث شده تا توجه بسیاری از برنامه‌نویسان و سئوکاران را به خود جلب کند. باتوجه به تحریم‌های موجود و هزینه‌ی بالا اکانت پریمیوم Ahrefs باعث شده تا بسیاری از سئوکاران از استفاده بازمانند. به همین خاطر سئو علاءالدین اقدام به ارائه ‌ی اکانت پریمیوم Ahrefs با قیمت پایین مخصوص سئوکاران و کاربران عزیز کرده‌ است.

بررسی رتبه سایت‌ها

ابزار بررسی رتبه سایت‌ها Rank Tracking

در این ابزار Ahrefs می‌توانید به‌طور اختصاصی برای هر کلمه کلیدی خاص به بررسی میزان ترافیک و جزئیات آن بپردازید.

هم‌چنین اگر وب‌سایت شما دارای Featured SERP باشد، می‌توانید آمار ترافیک و جزئیات آن را برای 13 ویژگی زیر نیز دریافت کنید (منظور از Featured SERP نمایش نتایج به شکلی ویژه و متفاوت با شکل نمایش نتایج به‌صورت سنتی در گوگل است.):

 • Featured snippet
 • Site links
 • Top stories
 • Image pack
 • Thumbnails
 • و …
ابزار بررسی رتبه سایت‌ها Rank Tracking

با استفاده از این ویژگی و در صورت استفاده از این شکل کدها برای نمایش ویژه نتایج وب‌سایت خود در گوگل، می‌توانید تحلیل‌های مختلفی را از عملکرد هرکدام از آن‌ها ازنظر میزان ترافیک و… به دست آورید.

ویژگی دیگر ابزار بررسی رتبه سایت‌ها در Ahrefs توانایی مقایسه 5 سایت از رقبا است. Ahrefs در سه حوزه کلیدی رتبه‌بندی پیشرفت، میزان ترافیک جستجو و Featured SERP ها، گزارش‌های خوبی از مقایسه شما با رقبا تولید می‌کند.

ابزار زنگ هشدار

ابزار زنگ هشدار سایت Alerts

این ابزار آخرین سرویس از مجموعه ابزارهای Ahrefs است؛ و همان‌طور که از نامش گویاست ابزاری برای اعلام هشدار بر اساس تغییرات رخ‌داده روی لینک‌های خارجی سایت شما است.

 

ابزار زنگ هشدار سایت Alerts

هرزمانی که شما یا رقبای شما یک لینک جدید دریافت کرده یا یک لینک شما شکسته می‌شود؛ ایمیل هشدار دریافت می‌کنید. این روش یک‌راه عالی برای پیگیری بک لینک‌های ساخته‌شده و دریافتی است؛ که طی مرور زمان دچار مشکل نشوند.

در این قسمت هم‌چنین می‌توانید برای موارد دیگری مثل منشن‌هایی که در سایت شما و رقبا به یک کلمه کلیدی زده می‌شود؛ زنگ هشدار تعریف کنید.

چرا باید ابزار Ahrefs استفاده کنیم؟

خرید اکانت Ahrefs با توجه به قیمت برابری دلار و ریال هزینه‌های زیادی دارد. درنتیجه بسیاری از مدیران سایت‌ها به دلیل هزینه از آن استفاده نمی‌کنند. هرچند اگر یک‌بار تجربه استفاده از آن‌ها را داشته باشید؛ به ارزشمندی شگفت‌انگیز آن پی می‌برید.

آشنایی با ابزار Ahrefs کمک می‌کند دید بهتری به موضوعات پراهمیت سئو داشته باشید. سئو اگرچه فرآیندی نسبتاً ساده است؛ اما نیازمند نظمی مثال‌زدنی و توانایی تفکر همه‌جانبه است. ازاین‌رو در پروژه‌های بزرگ و حساس، کنترل همه موارد از عهده نیروی انسانی خارج است. اینجاست که سرویس‌های مبتنی بر سئو قدرت خود را نشان می‌دهند.

ما در سئو علاءالدین از سرویس‌های آنلاین متعددی برای بهبود پروسه سئو سایت مشتریان خود استفاده می‌کنیم؛ که در این مقاله آن را به شما معرفی کردیم.

تمام سعی ما بر این است سایر سرویس‌های بین‌المللی و مطرح در زمینهٔ دیجیتال مارکتینگ و سئو را به‌مرور به شما معرفی کنیم. خوشحال می‌شوم اگر تجربه استفاده از Ahrefs و سایر سرویس‌های سئو را داشته‌اید؛ تجربه خود را با ما از طریق دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

تحلیل رقبا

ابزار تحلیل رقبا Competitive Analysis

این ابزار بخشی از ابزار Site Explore است؛ که به شما این امکان را می‌دهد که به بررسی وضعیت ترافیک سایت (به تفکیک ترافیک ارگانیک و ترافیک دریافتی گوگل ادوردز) و بک لینک‌های خارجی آن بپردازید.از این ابزار می‌توانید برای تحلیل سایت خود و سایت‌های رقبا استفاده کنید.

ابزار تحلیل ترافیک وب‌سایت کمک می‌کند تا بدانید سایت شما و رقبا چه میزان بازدید دارید.
به کمک ابزار بررسی بک لینک می‌توانید لینک‌های دریافتی سایت و رقبا را به‌دقت بررسی کنید.این ابزار اطلاعات و جزئیات زیادی در دسترس شما قرار می‌دهد.ازجمله این داده‌ها می‌توان به آدرس صفحه دریافت لینک،فالو یا نوفالو بودن،کلیدواژه ، نوع و کیفیت بک لینک‌ها اشاره کرد.
در اصل این ابزار کارآمد سایت Ahrefs علاوه بر مزایای مختلفی که دارد.امکان خوبی برای پیدا کردن بهترین صفحات برای لینک سازی است.
ابزار تحلیل رقبا
بررسی محتوا

ابزار بررسی محتوا Content Research

ابزار بررسی محتوای سایت Ahrefs به شما کمک می‌کند محتواهای باکیفیت را برای یکی کلمه کلیدی مشخص پیدا کنید. این ابزار با استفاده از میزان اشتراک‌گذاری یک محتوا در شبکه‌های اجتماعی، میزان لینک‌های دریافتی و میزان دریافت کلیک از جستجوی ارگانیک، به رده‌بندی انواع محتوا می‌پردازد.

در حقیقت این ابزار یک ابزار ویژه برای مدیران، تولیدکنندگان و بازاریابان محتواست. این ابزار به آن‌ها کمک می‌کند که بدانند چه محتواهایی در یک موضوع خاص، نزد کاربران محبوب‌تر هستند. این محبوبیت همان‌طور که گفته شد بر اساس میزان موردتوجه قرار گرفتن محتوا در شبکه‌های اجتماعی مختلف و میزان لینک دریافتی از سایت‌های دیگر بررسی می‌شود.

به‌هرحال یک نویسنده حرفه‌ای به‌خوبی می‌داند که مشاهده و بررسی بهترین مقالات در یک موضوع خاص، چقدر می‌تواند در نوشتن یک متن جدید درباره آن موضوع کمک‌کننده باشد.

بررسی محتوا
کلمات کلیدی

ابزار جستجوی کلمات کلیدی Keyword Research

هزاران ایده از کلمات کلیدی که با تعداد دقیق جستجو ارائه داده می‌شود.

هزاران کلمه کلیدی عالی برای رتبه بندی را کشف کنید، مشکلات خود را رتبه بندی کرده و پتانسیل ترافیک را محاسبه کنید.

ساده‌ترین ویژگی این ابزار آن است که به شما اجازه می‌دهد وضعیت رتبه‌بندی یکی کلمه کلیدی را ازنظر دشواری و آسانی بررسی کنید. فاکتورهای مختلفی در این بخش مطرح می‌شود که به شما کمک می‌کند بدانید یک کلیدواژه چقدر جستجو می‌شود، چه رقبایی نتایج ابتدایی جستجو را به خود اختصاص داده‌اند و دشواری رسیدن به رتبه‌های برتر جستجو چقدر است.

کلمات کلیدی
تجزیه و تحلیل وب‌سایت

تجزیه و تحلیل وب‌سایت

ابزار بررسی رتبه سایت‌ها Rank Tracking

این ابزار قدیمی‌ترین ابزار Ahrefs است که در طول زمان بهینه‌سازی‌های بر روی آن انجام‌شده است. ازاین‌رو از بخش‌های ریزودرشت بسیاری برخوردار است. اما به زبان ساده وظیفه این ابزار نظارت بر رتبه‌بندی‌های سایت شما در طول دوره‌های زمانی مختلف و مقایسه عملکرد شما با رقبا است.

این ابزار رتبه‌بندی‌های شمارا در گوگل به‌طور مرتب بررسی کرده و گزارش‌های تحلیلی و منظم را به ایمیل شما ارسال می‌کند.

ارائه رتبه شما در کلمات کلیدی مختلف بر اساس موبایل و دسکتاپ در بیش 170 کشور، ویژگی خاصی است که فقط این سرویس در اختیار شما می‌گذارد.

تجزیه و تحلیل وب‌سایت

درواقع این ابزار ارائه‌دهنده تجسمی دقیق از روند پیشرفت سئو سایت شما خواهد بود. به کمک رابط گرافیکی این ابزار می‌توانید به‌خوبی روند تغییرات در ترافیک، میانگین موقعیت کلمات کلیدی در نتایج جستجوی گوگل، پاسخ برجسته سایت و تعداد و وضعیت هرکدام و… را به‌خوبی در طول زمان بررسی کنید.

یکی از ویژگی‌های جالب این ابزار تقسیم‌بندی و توزیع موقعیت صفحات شما در نتایج جستجوی گوگل است. این تحلیل به شما می‌گوید چند درصد از صفحات شما در رتبه‌های 1 تا 3، چند درصد در رتبه‌های 4 تا 10، 11 تا 50 و 51 تا 100 است.

بررسی و بهبود بک لینک‌ها با Ahrefs

بررسی پروفایل لینک‌های سایت گام خوبی برای شروع یک کمپین SEO است. Ahrefs اطلاعات ارزنده ای را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید درباره استراتژی لینک بیلدینگ خود بهتر تصمیم‌گیری کنید.

تجزیه و تحلیل ترافیک ارگانیک رقبا

با کمک اکانت Ahrefs می‌توانید به صورت دقیق برترین عبارات کلیدی سایت رقبایتان را همراه با میزان ترافیک هر یک از کلمات کلیدی مشاهده کنید. اینکه کدام صفحات سایت رقبایتان ترافیک ارگانیک بیشتری را کسب می‌کند و با کدام کلمات کلیدی گپ محتوایی دارید، می‌تواند به توسعه استراتژی محتوای شما کمک کند.

یافتن برترین کلمات کلیدی صنعت شما

ابزار Keywords Explorer در اکانت Ahrefs با توجه به صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید و محتوای سایت تان می‌تواند هزاران کلمه مرتبط را به شما معرفی کند. همچنین برای هر کلمه کلیدی اطلاعاتی مانند میزان رقابت و هزینه CPC در پلتفرم‌های تبلیغاتی نیز نمایش داده می‌شود تا بتوانید بهترین کلمات کلیدی صنعت خود را هدف قرار دهید.

Keywords Explorer همچنین با ارایه ترندهای سالانه در موتورهای جستجو به شما کمک می‌کند تا بینش خوبی درباره رفتار کاربران در صنعت خود بدست آورید.

برترین محتواهای صنعت خود را بیابید

با کمک ابزار Content Explorer در اکانت Ahrefs خود می‌توانید با وارد کردن عبارت کلیدی مورد نظر خود، محتواهای مرتبط در آن حوزه را مشاهده کنید. همچنین اطلاعاتی شامل میزان اشتراک در شبکه های اجتماعی، تعداد بک لینک‌ها و میزان ترافیک ارگانیک برای هر یک از محتواها در دسترس هست. با بررسی این اطلاعات می‌توانید علایق کاربران را متوجه شوید و محتوای مناسبی برای مخاطبان خود تولید کنید.

پیگیری رتبه در گوگل

همانطور که می‌دانید سایت شما با هر کلمات کلیدی با توجه به موقعیت مکانی، دستگاهی که در آن جستجو انجام می‌شود و سابقه جستجو رتبه های متفاوتی خواهد داشت.

با کمک ابزار Ahrefs می‌توانید نمودار رتبه سایت‌تان در گوگل برای موبایل و دسکتاپ را به صورا مجزا مشاهده کنید. همچنین امکان زمان‌بندی و دریافت اطلاعات مربوط به رتبه به صورت ایمیلی نیز وجود دارد و می‌توانید شاهد پیشرفت رتبه گوگل خود باشید.

از تغییرات مطلع شوید

با کمک ابزار Alerts در Ahrefs می‌توانید از آخرین تغییرات در سئوی سایت خود یا رقبایتان با خبر شوید. مثلا می‌توانید یک اطلاع‌رسانی تنظیم کنید تا زمانی که سایت شما یا هر یک از رقبایتان بک لینک جدیدی دریافت می‌کند و یا از دست می‌دهد، شما را با خبر می‌کند. یا می‌توانید آلرتی برای هر یک از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار یا برند خود تعریف کنید تا هر وقت کسی درباره آن مطلبی نوشت، از طریق ایمیل باخبر شوید. به همین صورت می‌توانید درباره اخبار رقبایتان نیز اطلاع کسب کنید.

پکیج های اکانت پریمیوم Ahrefs

پکیج های پریمیوم AHREFS بصورت ماهیانه و سالیانه

۱ ماهه

تعداد کاربر : ۱

تعداد جستجو ماهانه : ۵۰

 • امکان ایجاد پروژه
 • تحویل آنی
 • Rank Tracker
 • Site Audit
 • Site Explorer
 • Content Explorer
 • Keywords Explorer

۹۹,۰۰۰ تومان

۳ ماهه

تعداد کاربر : ۱

تعداد جستجو ماهانه : ۵۰

 • امکان ایجاد پروژه
 • تحویل آنی
 • Rank Tracker
 • Site Audit
 • Site Explorer
 • Content Explorer
 • Keywords Explorer

۲۸۲,۰۰۰ تومان

۶ ماهه

تعداد کاربر : ۱

تعداد جستجو ماهانه : ۵۰

 • امکان ایجاد پروژه
 • تحویل آنی
 • Rank Tracker
 • Site Audit
 • Site Explorer
 • Content Explorer
 • Keywords Explorer

۵۳۴,۰۰۰ تومان

۱۲ ماهه

تعداد کاربر : ۱

تعداد جستجو ماهانه : ۵۰

 • امکان ایجاد پروژه
 • تحویل آنی
 • Rank Tracker
 • Site Audit
 • Site Explorer
 • Content Explorer
 • Keywords Explorer

۹۹۹,۰۰۰ تومان

برای تایید قیمت لطفا با شماره ۹۱۳۰۱۰۱۳ ۰۲۶ تماس بگیرید ، قیمت ها به دلیل نوسانات دلار متغییر میباشد .

آخرین بروزرسانی ۱۳۹۹/۰۱/۲۰

سوالات متداول اکانت Ahrefs

سوالات متداول در ارتباز با اکانت های پریمیوم Ahrefs

چرا قیمت اکانت Ahrefs نسبت به اکانت‌های دیگری مثل Alexa و Moz گران‌تر است؟

برای ساخت اکانت Ahrefs علاوه بر هزینه هایی که برای اکانت‌های دیگر می‌کنیم (2 دلار) نیاز به پرداخت 7 دلار می‌باشد.

با وجود هزینه بالای تمدید چه راهی برای استفاده طولانی مدت از خدمات Ahrefs پیشنهاد می کنید؟

۱- بسیاری از خدمات Ahrefs، استفاده لحظه ای دارند و می‌توانید داده های آن را در فایل اکسل ذخیره کنید. برای مثال بک لینک‌های سایت‌های مختلف.

۲- یک سایت را می‌توان در اکانت‌های مختلفی بررسی کرد و برایش پروژه سئو ایجاد کرد.

۳- تحلیل های Ahrefs از سایت شما، در دیتابیس های این سایت ذخیره می‌شوند و در صورت ساخت اکانت جدید برای سایت، تحلیل‌های قبلی در دسترس هستند و مجددا آپدیت می‌شوند. با توجه به نکات بالا، پیشنهاد ما این است به جای تمدید اکانت قبلی با هزینه بسیار بالا (هفته ای 41 دلار)، اکانت جدید Ahrefs سفارش دهید.

با هر اکانت Ahrefs برای چند دامنه می توان تحلیل انجام داد؟
محدودیت برای ایجاد کمپین 10 پروژه است. محدودیت بررسی 1,500 کلمه کلیدی در هر 5 روز وجود دارد. همچچنین محدودیت کراول 500.000 صفحه در ماه برای هر اکانت وجود دارد.
Ahrefs