چگونه کلمات کلیدی را به درستی به کار بگیریم؟

چگونه کلمات کلیدی را به درستی به کار بگیریم؟

چگونه کلمات کلیدی را به درستی به کار بگیریم؟

همانطور که می دانید محور اصلی برای سئو و بهینه سازی سایت استفاده درست از کلمات کلیدی است. این که می گوییم چگونه کلمات کلیدی را به درستی به کار بگیریم؟ بدین معناست که باید برای بهینه سازی وب سایت خود، دانش کافی و اطلاعات در این زمینه را داشته باشید. وگرنه ممکن است با استراتژی های اشتباه ، رتبه سایت خود را به خطر بی اندازید.

در گذشته یکی از بهترین و کارآمد ترین روش های بالا بردن رتبه سایت ، استفاده بیش از اندازه از کلمات کلیدی بود. هر وب سایتی که بیشتر از کلمات کلیدی اصلی و هدف استفاده می کرد ، شانس بیشتری برای کسب رتبه در موتور های جست و جو را دارا بود. اما این استفاده بی رویه از کلمات کلیدی باعث پایین آمدن کیفیت مطالب می شد. به همین دلیل موتور های جست و جو با هدف جلب رضایت کاربران و با ایجاد الگوریتم های پیچیده ، رباتی را ایجاد کردند که کیفیت مطالب را بررسی می کند و بسته به نتیجه این بررسی به سایت رتبه می دهد.

چگونه کلمات کلیدی را به درستی به کار بگیریم؟

پس استراتژی استفاده بی رویه از کلمات کلیدی یک استراتژی فرسوده و ناکار آمد است. در هر محتوایی حق استفاده شما از کلمات کلیدی فقط تا 2.5 درصد است و نه بیشتر. استفاده بیشتر از این مقدار ، یک ترفند سئو کلاه سیاه است. پس بهتر است به جای آن به دنبال روش هایی برای استفاده بهینه از کلمات کلیدی باشید. ما سعی می کنیم چند روش امتحان شده و کارآمد را به شما معرفی کنیم:

از هم معنی و هم خانواده برای کلمات کلیدی خود استفاده کنید:

شما می توانید در محتوای خود از کلمات مختلف اما هم معنی و وابسته به کلمات کلیدی اصلی خود استفاده کنید. این کار علاوه بر این که کیفیت و ارزش محتوای شما را بالا می برد ، از استفاده بی رویه ی یک کلمه کلیدی ثابت نیز جلوگیری کرده و از استراتژی های قدیمی دوری می کند.

معادل انگلیسی کلمات کلیدی خود را پیدا کنید و به کار گیرید:

در بسیاری از وب سایت ها برای جلوگیری از اسپم شدن سایت و چشم نوازی مطالب ، از معادل انگلیسی کلمات کلیدی نیز بهره می برند. برای مثال ما در این محتوا می توانیم از معادل انگلیسی کلمات کلیدی یعنی کلمه keywords استفاده کنیم.

عبارات توصیفی را جایگزین کلمات کلیدی خود کنید:

برای درک بهتر کاربران از موضوع مطلب شما ، می توانید کلمات کلیدی خود را کاملا توصیف کنید. این ترفند یک استراتژی خیلی مهم و کار آمد است پس آن را فراموش نکنید.

کمی به حاشیه های اطراف کلمات کلیدی اصلی بپردازید:

به جای این که فقط از یک کلمه کلیدی به صورت ثابت استفاده کنید ، با کلمات و عباراتی که می توانند به درستی در حاشیه عبارت کلیدی قرار بگیرند ، شکل جدیدی از کلمه کلیدی خود خلق کنید.

این که ما به بررسی و پیشنهاد راهکار های استفاده درست از کلمات کلیدی می پردازیم به این دلیل است که به کار گیری تکنیک های سئو کلاه سیاه شاید برای مدت کوتاهی سایت شما را به رتبه بالایی برساند اما در نهایت باعث از بین رفتن اعتبار و موفقیت سایت خواهد شد. برای کسب اطلاع بیشتر و مشاوره ، می توانید با ما تماس بگیرید.

مقالات

چگونه کلمات کلیدی را به درستی به کار بگیریم؟عبارات کلیدیکلمات کلیدیکلمات کلیدی اصلیکلمات کلیدی با ارزشکلمات کلیدی وابسته

مهدیه کوچکیمشاهده نوشته ها

مهديه كوچكي هستم ، فارغ التحصيل رشته حسابداري ، نويسنده رمان و مسلط به زبان تركي استانبولي ، از سال 1398 به سئو علاقه مند شده و در این حوزه فعالیت خود را شروع کرده ام . بسیار خرسند میشوم با نظرات خود ما را در بهبود کیفیت محتوا ها یاری فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *