چگونه محتوای سئو شده ایجاد کنیم ؟

محتوای سئو شده

محتوای سئو شده


امروز قصد دارم اصول نگارش محتوای سئو شده را در اختیار کاربران قرار بدهم ، در نظر داشته باشید محتوای موفق است که اطلاعات درست و جامعی را به مخاطب برساند ، برای انجام این کار چند روش ساده وجود دارد و مخاطب را به هر آنچه که نیاز دارد می رساند ، این موضوع حاصل تجربه اینجاب است .

محتوا تکراری ایجاد نکنید

محتوای تکراری در سایت رتبه مناسبی را برای شما ایجاد نمیکنید و بدتر کاربر زمانی با محتوای تکراری روبرو میشود با کمال احترام از سایت شما خارج میشود ، زمانی که در کمترین زمان ممکن از سایت خارج شود ، یک نمره منفی برای شما محسوب می شود .

اطلاعات درست در اختیار مخاطب قرار بدهید
اگر در مورد موضوع خاصی در حال تولید محتوا هستید ، حتما در ارتباط با آن تحقیق کنید و به اشتباه موضوعی را تکثیر نکنید ، این موضوع باعث شنگرانی مخاطب در حالا به ایجاد محتوای اصولی و سئو سایت شده میپردازیم . با ما همراه باشید و سعی کنید این موارد را رعایت کنید . امیدواریم محتوای شما رتبه مناسبی را دریافت کند ، لازم به ذکر است قبل از هر کاری حتما نقشه سایت و google search consul را فعال کرده باشید .

کلمه کلیدی هدف را در قالب یک جمله کوتاه در عنوان مطرح کنید

اگر کلمه کلیدی و هدف شما طراحی سایت ارزان است ، سعی کنید این کلمه در عنوان به تنهایی قرار نگیرد ، بهتر است در یک جمله کوتاه مانند ( مزایای طراحی سایت ارزان چیست ) قرار بگیرد . با این روش مقاله شما با کل عنوان رتبه برتر را کسب کرده و شانس بیشتر دیده شدن با کلمه هدف محیا می شود ، در کنار این موضوع شما میتوانید دقیق تر و راحتر محتوا را ایجاد کنید .

مطرح کردن کلمه کلیدی در ابتدای پارگراف

زمانی که در حال نوشتن محتوای خود هستید ، سعی کنید کلمه کلیدی هدف را در ابتدای متن پارگراف مطرح کنید ، این باعث میشود که گوگل به راحتی متوجه اهمیت کلمه کلیدی پی ببرد .

پارگراف های کوتاه و خلاصه

این یک باور اشتباه است که توسط یکسری از پلاگین های منتشر شده در حال بررسی است ، دائما بابت این موضوع خطا گرفته میشود . لطفاً پس از حرفه ای شدن این نوع افزونه ها را غیر فعال کنید . متن خود را کامل تشریح کنید و با استفاده از نقطه جملات خود را از هم جدا کنید .

عنوان ها پارگراف

سعی کنید برای هر پارگراف یک عنوان قرار بدهید و در عنوان مطرح شده حتما از کلمه کلیدی مربوطه استفاده کنید ، عنوان پارگراف را حتما با H2 تنظیم کنید ، اگر پارگراف مربوطه زیر مجموعه های دیگری را هم دارد حتما از عنوان H3 هم استفاده کنید .

لینک سازی داخلی

سعی کنید به صفحات یا محتوای مربوطه لینک سازی را انجام دهید ، این موضوع باعث میشود تا خزنده crawl گوگل ، مسیری را در پیش بگیرد و به سایر محتوا ها ارزش بدهد .

لینک سازی خارجی

لازم نیست در مورد همه چیز در سایت خود بنویسید ، در صورتی که کلمه را عنوان کردید و احساس میکنید کاربر در ارتباط با این کلمه اطلاعاتی ندارد ، بهتر است به یک سایت معتبر و مرجع مانند ویکی پدیا و … لینک بدهید .

تصاویر

تصاویر در محتوا نقش به سزایی دارند ، اما باید به چند نکته در ارتباط با تصاویر در نظر داشته باشید . این نکات بسیار حساس و حیاتی هستند .

در صورتی که نکته ای میدانید و در این مقاله منتشر نشده است ، لطفا از طریق نظرات مطرح بفرمائید .

آموزش

چگونه محتوای سئو شده ایجاد کنیم ؟سئوسئو سایت

محمد علی برجیمشاهده نوشته ها

محمد علی برجی هستم ، بنیانگذار مجموعه پردازش هوشمند علاءالدین و چند سایت فعال در حوزه وب ، از سال 1385 فعالیت خودم رو شروع کردم ، علاقه شدیدی به طراحی سایت ، سئو و برندینگ دارم . مقالاتی توسط اینجانب منتشر میشود ، بسیار خوشحال می شوم نظرات شما را در ارتباط با این مقالات بدانم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *