بهترین ابزارهای پیشنهاد‌ دهنده کلمات کلیدی

بهترین ابزارهای پیشنهاد‌ دهنده کلمات کلیدی

 بهترین ابزارهای پیشنهاد‌ دهنده کلمات کلیدی

گستردگی تکنیک های سئو برای افزایش رتبه سایت ها در جست و جوگر ها، یک بحث قابل تامل و نیازمند زمان بسیار برای یادگیری است. اما میتوان ، استفاده از کلمات کلیدی پر جست و جو در گوگل را  مهم ترین تکنیک در نظر گرفت. ابزار های بسیاری به صورت رایگان و یا قابل خریداری، برای کمک و یاری در یافتن کلمات کلیدی طراحی شده اند و کافیست یک کلمه کلیدی را در آن ها وارد کنید تا بهترین و پر استفاده ترین کلمات کلیدی را به شما معرفی کنند؛ اما باید گفت که در نسخه رایگان این سیستم ها محدودیت فراوانی وجود دارد بنابراین ما نسخه رایگان را به شما پیشنهاد نمی کنیم. در ادامه چند مورد از بهترین ابزارهای پیشنهاد‌ دهنده کلمات کلیدی را معرفی خواهیم کرد:

بهترین ابزارهای پیشنهاد‌ دهنده کلمات کلیدی

LONGTAIL PRO

یکی از بهترین ابزار های پیشنهاد دهنده ی کلمات کلیدی ابزار LONGTAIL PRO می باشد. زیرا علاوه بر کلمات کلیدی کوتاه، کلمات کلیدی طولانی و پر کاربرد را نیز پیشنهاد می کند و این یک قابلیت فوق العاده است. چرا که بیشترین سرچ کاربران در گوگل، کلمات کلیدی طولانی هستند. همچنین نباید توانایی این ابزار در تجزیه و تحلیل هر یک از کلمات کلیدی را نادیده گرفت.  LONGTAIL PRO رایگان نیست و پس از عضویت در وب سایت و پرداخت هزینه می توانید از امکانات آن استفاده کنید.

Google Keyword Planner

از محبوبترین ها نیز میتوانیم به Google Keyword Planner اشاره کنیم. از دلایل محبوبیت آن میتوان به رایگان بودن و نظارت تمام و کمال گوگل بر آن اشاره کرد. یعنی هر کلمه ای که به شما پیشنهاد شود توسط گوگل مورد بررسی قرار گرفته است. برای استفاده از این ابزار باید یک اکانت در گوگل ادوردز ایجاد کنید زیرا این ابزار با سیستم گوگل ادوردز ادغام شده است. اما باید این حقیقت را در نظر گرفت که توانایی Google Keyword Planner از LONGTAIL PRO کمتر است. زیرا قدرت تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی در LONGTAIL PRO به شما امکان مشاهده کلمات و عبارات کلیدی محبوب و پر استفاده را می دهد اما Google Keyword Planner چنین توانایی را ندارد.

SEMRUSH

اگر دو ابزار قبلی پاسخگوی نیاز شما برای شناسایی هرچه بهتر کلمات کلیدی نباشد و به دنبال ابزاری با توانایی بالاتر باشید، ما ابزار SEMRUSH را به شما پیشنهاد می کنیم. این ابزار علاوه بر پیشنهاد بهترین کلمات کلیدی برای سایت شما، امکانات بسیار کارآمدی را نیز در اختیارتان می گذارد. می توانید با استفاده از SEMRUSH ترافیک و نمایش وب سایت خود در موتور های جست و جو را بصورت نمودار مشاهده کنید. همچنین با کمک توانایی این ابزار در بررسی وب سایت شما و کلمات کلیدی و بررسی آن با سایت های رقیب، از کلمات کلیدی پر جست و جوی رقیبان خود با خبر شوید. گفتنی است که SEMRUSH تنها تا 14 روز رایگان است و در صورتی که خواهان ادامه استفاده از این ابزار باشید باید اشتراک آن را خریداری کنید.

امید است که معرفی بهترین ابزارهای پیشنهاد‌ دهنده کلمات کلیدی برای شما مثمر ثمر بوده باشد. در اینده و در بخش دوم این مقاله، تعدادی از دیگر ابزارهای پیشنهاد‌ دهنده کلمات کلیدی را به شما معرفی خواهیم کرد.برای شناسایی ارزش کلمات کلیدی پیشنهاد شده ، می توانید به مقاله تکنیک های شناسایی ارزش کلمات کلیدی مراجعه کنید.

مقالات

ابزار رایگان کلمه کلیدیبهترین ابزارهای پیشنهاد‌ دهنده کلمات کلیدیروش های پیدا کردن کلمه کلیدیکلمات کلیدیکلمات کلیدی طولانی

مهدیه کوچکیمشاهده نوشته ها

مهديه كوچكي هستم ، فارغ التحصيل رشته حسابداري ، نويسنده رمان و مسلط به زبان تركي استانبولي ، از سال 1398 به سئو علاقه مند شده و در این حوزه فعالیت خود را شروع کرده ام . بسیار خرسند میشوم با نظرات خود ما را در بهبود کیفیت محتوا ها یاری فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *